Dwa festiwale i premiera!

Mamy nadzieję, że Etz Chaim i Szemesz wam smakują. Jeśli macie niedosyt golemowych nowości, zapraszamy w najbliższe weekendy (24-25 czerwca oraz 1-3 lipca) na festiwale piwne z naszym udziałem.

Już jutro pojawimy się na Craft Beer Camp w Annopolu pod Środą Wielkopolską i tamże swą światową premierę będzie miało nasze najnowsze piwo – ZOJER. Jest to owsiane berliner weisse o zawartości alkoholu 3,3%. Zojer w aromacie uderza nutami cytrynowo-pomarańczowymi, w smaku jest kwaskowy, posiada lekko oleistą teksturę, a jego niskie wysycenie powoduje, że pije się go szybko i w dużych ilościach. Skojarzenia z mocno cytrusową lemoniadą bez cukru stanowczo wskazane. Przy takich upałach, jakie są za oknem, jest to trunek idealny. Sam CBC to znakomita plenerowa impreza organizowana przez zaprzyjaźniony Browar Gzub. Weźcie namioty i dobry humor, bo dobre piwo i jedzenie czekać będzie na Was na miejscu.

Zojer

Tydzień później zawitamy na Poznańskim Trawniku Piwnym na Forcie VI, gdzie wraz z innymi lokalnymi wystawcami połączymy forteczny klimat z kraftowym piwem i foodtruckowym jedzeniem. Będziemy mieli ze sobą kilka naszych piw, aby umilić Wam pierwszy lipcowy weekend. Impreza jest preludium Poznańskich Targów Piwnych, które odbędą się w listopadzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *