Natarcie Pszenicy… na Olsztyn + słodkości + mięcho + Jarmark Dominikański

To już jutro! Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych na Plaży Miejskiej przed Hotelem Omega to 21 browarów, koncerty, jedzenie i inne niespodzianki. Wśród wystawców nie zabraknie nas. Browar Golem przygotował dla Gości kilka Waszych ulubionych pozycji:

  • Mazal Adar Dagim (tylko butelki)
  • Icek & Icek (kooperacja z Piwoteką)
  • Gehenna
  • Pieprzony Gr*dzisz
  • Etz Chaim
  • NATARCIE PSZENICY – nowość, premiera

Natarcie Pszenicy to American Wheat o zawartości ekstraktu 10 Plato oraz 4% alkoholu. Smak podkręciliśmy dodatkiem kandyzowanego zielonego pomelo z Tajlandii i jedną odmianą amerykańskiego chmielu – Amarillo. Uzyskaliśmy w ten sposób niesamowicie lekki, pijalny, orzeźwiający, owocowy trunek – w sam raz na lato. Teraz pozostaje tylko mieć nadzieję, że pogoda dopisze i będziecie mogli radować się Natarciem wraz z jego naturalnym kompanem – słońcem.

Oprócz tego, przygotowaliśmy dla Was dwie niespodzianki gastronomiczne. Na stoisku Chyżego Wołu będziecie mogli spróbować, jak nasza Gehenna spisuje się w roli marynaty do pysznego mięska, a na naszym – do piwa dołożyć floaty z przepysznych lodów przywiezionych przez Berry Lyndon ze Szczytna oraz skosztować innych słodkości.

Jakby tego było mało, zapraszamy także na Jarmark Św. Dominika w Gdańsku, gdzie na stoisku sklepu Piwne Rewolucje z Poznania będziecie mogli przez prawie cały miesiąc (29.07 – 20.08) zakupić piwa z poznańskich browarów, w tym Browaru Golem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *