Letnia ofensywa trwa! Dwie nowości i kolejne festiwale!

Kochani, tego lata nie opędzicie się od Golema! Dopiero co wypuściliśmy świeże warki Etz Chaima i Pieprzonego Gr*dzisza, a także Natarcie Pszenicy, a tymczasem w tym tygodniu kolejne golemowe smakołyki trafiają na Wasz stół.

  • SOUR SHOWER to lekki, niskoalkoholowy żytni kwas wzbogacony laktozą i amerykańskim chmielem Citra. Przy zaledwie 2,2% alkoholu Sour Shower doskonale orzeźwia, a jednocześnie daje prawdziwą feerię smaków, co czyni go godnym następcą ukochanego przez Was Naftali. Piwo zostało uwarzone na Beer Geek Summer. Zapraszamy już w najbliższą sobotę do wrocławskich Zaklętych Rewirów, byście mogli się przekonać, kto jest królem tego lata.
  • ETZ CHAIM LITE zaś to odchudzona wersja waszego ulubionego West Coast IPA z amchurem – tym razem w wersji z płatkami owsianymi i laktozą. Tradycyjne tropikalno-przyprawowe klimaty pochodzące z tego dodatku łączą się tu z mnogością cytrusowo-żywicznych aromatów chmieli Citra i Simcoe. Zawartość 2,4% alkoholu sprawia, że na następny dzień nie będzie bolała Was głowa nawet po obfitej degustacji.

Poza tym miło nam poinformować, że uwarzyliśmy kolejną warkę legendarnej LILITH – naszego imperialnego stoutu. Przewidywana premiera na przełomie listopada i grudnia. We wrześniu zaś, w okolicach Warszawskiego Festiwalu Piwa, planujemy sztosową ofensywę w postaci DOUBLE DYBUKA (żytni imperialny porter z solą – 24 blg) oraz GEHENNY LAPHROAIG BA (whisky extra stout leżakowany w beczkach po torfowej whisky). Wkrótce także kolejna odsłona naszego APA, a także… powrót Naftali i Atomowego Morświna! Takie plany mamy na najbliższe trzy miesiące. Nie damy o sobie zapomnieć. Szukajcie golemowych smakołyków w najlepszych sklepach i pubach.

Do naszego kalendarza doszły dwa nowe wydarzenia:

  • 19-2 0 sierpnia widzimy się w Ostródzie na Browariadzie, gdzie wystawiamy się na jednym stoisku z Browarem Hopkins
  • 1-3 września widzimy się w Łodzi podczas Street Beer Festival na Piotrkowskiej

Mazel tov!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *